3 Kısım Adli Veri İnceleme Yazılım Güncellemesi
Bilişim / BT Hizmetleri3 Kısım Adli Veri İnceleme Yazılım Güncellemesi ihalesi (İKN 2020/514249) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/514249
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/514249 · Sonuç tarihi: 11.12.2020
İhalenin konusu
Adli Veri İnceleme Yazılım Güncellemesi (3 Kısım)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: EMT Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.812.880.
- İdare hakkında: Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı (Güvercinlik/Ankara) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı adına sonuçlanan 26 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
EMT Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺1.144.780
EMT Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
EMT Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺84.400
EMT Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
EMT Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺583.700
EMT Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kısım Adli Veri İnceleme Yazılım Güncellemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: EMT Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.144.780; 2. kısım: EMT Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺84.400; 3. kısım: EMT Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺583.700.
Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı (Güvercinlik/Ankara) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- 240.000 Adet Yumurta Alımı — Yavuz Oluşum Gıda Eğitim Veterinerlik Limited Şirketi, ₺1.255.200 (07.10.2025)
- 8 Kısım 34 Kalem Kışlık Sebze ve Meyve — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.715.000 (16.10.2025)
- 8 Adet Taramalı Elektron Mikroskobu Bakım, Onarım Ve Kalibrasyonu — Carl Zeiss Teknoloji Çözümleri Ticaret Limited Şirketi, ₺490.000 (05.10.2020)
- 2 Kalem Uyuşturucu Test Cihazı Ve Kiti — Armas Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., ₺455.600 (30.10.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilişim / BT Hizmetleri
- LBYS, PACK, KAN BANKASI BİLGİ SİSTEMİ İNSAN — Ventura Yazılım Anonim Şirketi, ₺1.139.040, Ankara (09.12.2020)
- 12 Aylık Fotokopi Makineleri Yazıcı, Faks ve Baskı Cihazları Çıktı Başına Dökümantasyon Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.137.000, İstanbul (29.12.2025)
- 2 Boyutlu Genel Çizim Yazılımı — Digitolia Dijital Anadolu Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.158.000, Samsun (06.11.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →