3 Kısım Gıda Malzemesi
Gıda ve İçecek3 Kısım Gıda Malzemesi ihalesi (İKN 2021/758028) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/758028
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kilis
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/758028 · Sonuç tarihi: 03.01.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 39 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Yasinoğulları Gıda Besicilik Temizlik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.155.000 (1 istekli)
Yasinoğulları Gıda Besicilik Temizlik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Doğa Üretim Gıda Pazarlama İnşaat Limited Şirketi — ₺754.500 (1 istekli)
Doğa Üretim Gıda Pazarlama İnşaat Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kısım Gıda Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Yasinoğulları Gıda Besicilik Temizlik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.155.000; 2. kısım: Doğa Üretim Gıda Pazarlama İnşaat Limited Şirketi, ₺754.500.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Azez Vatan Hastanesi Anjiyografi ve Koroner Yoğun Bakım Ünitesi Tadilatı Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺933.000 (04.11.2020)
- 12 Kalem Protez Laboratuvarı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.472.900 (02.06.2021)
- 9 Kısım Gıda Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺638.775 (06.12.2021)
- 12 Ay Süreli (01012022-31122022) 5 Kısım 13 Araç ile Taşıt Kiralama Hizmet — Burakgaz İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺387.240 (20.12.2021)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 2026 Yılı 2 Dönem 6 Aylık Tavuk Ürünleri — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.158.000, Batman (13.07.2026)
- 3 Kısımdan Oluşan 3 Kalem Gıda Alımı — BTH Kurumsal Gıda Temizlik Kırtasiye Nakliyat Ticaret Limited Şirketi, ₺1.152.000, Isparta (01.04.2026)
- Çaldıran Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü 7 Kısım 19 Kalem Mal Alımı İşi (Sebze Meyve, Kırmızı Et, Tavuk Fileto) — Evin 1 Yapı Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.158.300, Van (06.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →