3 Kısım Maske, Eldiven ve Dezenfektan
Giyim ve Tekstil3 Kısım Maske, Eldiven ve Dezenfektan ihalesi (İKN 2021/202223) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/202223
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/202223 · Sonuç tarihi: 14.06.2021
İhalenin konusu
3 Kısım 3 Kalem Birim Fiyatlı Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Gazi Kimya Tıp Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.448.550.
- İdare hakkında: Çankaya Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü adına sonuçlanan 13 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gazi Kimya Tıp Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺480.000
Gazi Kimya Tıp Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Aydoğanlar Makina Gıda Ve Tem.Ürün.Paz.San.Tic.A.Ş. — ₺57.600
Aydoğanlar Makina Gıda Ve Tem.Ürün.Paz.San.Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kısım Maske, Eldiven ve Dezenfektan ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gazi Kimya Tıp Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺480.000; 2. kısım: Aydoğanlar Makina Gıda Ve Tem.Ürün.Paz.San.Tic.A.Ş., ₺57.600.
Çankaya Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 5 Kısım Zirai Gereç ve Yedek Parçası — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺483.762 (25.05.2021)
- Kırtasiye Malzemesi Seti Alımı — Boyut Tanıtım Matbaa Basım Yayın San.Tic.Ltd.Şti., ₺518.250 (31.08.2021)
- 19 Kalem Boya Hammade Alımı — Sıgnatekma Boya ve Sinyalizasyon San ve Tic.A.Ş, ₺572.975 (01.09.2021)
- 95 Kalem Kırtasiye Malzemesi — Kapital Büro Makinaları Kır.Bil.El.Sarf.Ma.Sa.Ti.Ltd, ₺379.047 (25.05.2021)
Çankaya Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 38 Kalem Kıyafet Alımı — Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi, ₺483.704, Karaman (27.08.2026)
- TKDK Denizli İl Koordinatörlüğünde Çalışan Personellere 2025 Yılı İçin 9 Kalem Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemelerinin Satın Alınması İşi — Koray Spor Spor Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺475.755, Denizli (30.01.2026)
- Koruyucu Giyim Malzemesi Alımı — Alina Promosyon Reklam Organizasyon Ve Tekstil İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺473.880, Konya (05.05.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →