3 Kısım Yem Hammadde ve Yem Katkı Maddesi Alımı
Gıda ve İçecek3 Kısım Yem Hammadde ve Yem Katkı Maddesi Alımı ihalesi (İKN 2025/1351637) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/1351637
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1351637 · Sonuç tarihi: 19.09.2025
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Hegzon Yem Hayvancılık İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.219.000
Hegzon Yem Hayvancılık İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Alpo Yağ Gıda Kimya Tekstil Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sanayi Şubesi — ₺3.125.000
Alpo Yağ Gıda Kimya Tekstil Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sanayi Şubesi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kısım Yem Hammadde ve Yem Katkı Maddesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Hegzon Yem Hayvancılık İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.219.000; 2. kısım: Alpo Yağ Gıda Kimya Tekstil Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sanayi Şubesi, ₺3.125.000.
ALINACAKTIR TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TIGEM) CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 11 Kısım Yem Ham Madde ve Yem Katkı Maddesi Al — Bektar Nakliye Medikal Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.704.540 (18.08.2025)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 8 Kısım 137 Kalem Gıda Malzemesi — Arissa Gıda Kuruyemiş Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.221.450, Konya (24.12.2025)
- Yiyecek Malzemeleri (1 Kalem Ekmek, 4 Kalem Tavuk ve Kemiksiz Dana Eti, 17 Kalem Kuru Gıda ve 70 Kalem Yaş Meyve Sebze ve Kahvaltılık Ürünleri) Alımı — Deniz Kurumsal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.222.550, Siirt (05.02.2026)
- 25 Kalem 5 Kısım Gıda Malzemesi Alımı — Orka Ev Dışı Tüketim Maddeleri Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.215.422, Düzce (26.12.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhalekap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →