3(Üç)Kalem, 3(Üç) Kısım Gıda Maddesi Alımı
Gıda ve İçecek3(Üç)Kalem, 3(Üç) Kısım Gıda Maddesi Alımı ihalesi (İKN 2020/663426) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/663426
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/663426 · Sonuç tarihi: 18.01.2021
İhalenin konusu
3 (Üç) Kalem 3 (Üç) Kısım Gıda Maddesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Has Gıda Tar.Hay.Ürüak.Tek.Nak.Tur.San.Tic.Ltd.Şti. — ₺693.000
Has Gıda Tar.Hay.Ürüak.Tek.Nak.Tur.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺130.000
3. kısım
Kıyat Gıda Tekstil Ve Petrol Ürn.Paz.San.Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺519.480
Kıyat Gıda Tekstil Ve Petrol Ürn.Paz.San.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3(Üç)Kalem, 3(Üç) Kısım Gıda Maddesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Has Gıda Tar.Hay.Ürüak.Tek.Nak.Tur.San.Tic.Ltd.Şti., ₺693.000; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺130.000; 3. kısım: Kıyat Gıda Tekstil Ve Petrol Ürn.Paz.San.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺519.480.
JANDARMA ASAYİŞ KOLORDU KOMUTANLIĞI(VAN) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 10 Kısım, 24 Kalem Gıda Maddesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺364.350 (29.04.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'ne Süt Soğutma Tankı Alımı — Akpaya Teknoloji Makine Hırdavat Bilgisayar İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺693.450, Kütahya (07.01.2026)
- 20 Kısım Sebze Meyve Alımı — Pınar Hyper Et Ürünleri Gıda İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺693.600, Şanlıurfa (03.12.2025)
- Ağrı Spor Lisesi Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyon 31 Kalem Kuru Gıda Alımı — Artemis İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺693.800, Ağrı (25.11.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →