3 (Üç) Kalem Havlu İle 2 (İki) Kalem Künye Levhası Ve Zinciri
3 (Üç) Kalem Havlu İle 2 (İki) Kalem Künye Levhası Ve Zinciri ihalesi (İKN 2019/658042) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/658042
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/658042 · Sonuç tarihi: 14.02.2020
İhalenin konusu
Mal Alımı 1. Kısım Havlu, Yüz İçin = 250.000 Adet 2. Kısım Havlu, Ayak İçin = 200.000 Adet 3. Kısım Havlu, Banyo İçin = 125.000 Adet 4. Kısım künye Levhası = 300.000 Adet ve Künye Zinciri = 180.000 adet
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺529.200
2. kısım
Neşe Tekstil San.ve Tic.A.Ş. — ₺2.122.500
Neşe Tekstil San.ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 (Üç) Kalem Havlu İle 2 (İki) Kalem Künye Levhası Ve Zinciri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺529.200; 2. kısım: Neşe Tekstil San.ve Tic.A.Ş., ₺2.122.500.
JANDARMA TED.MRKZ.K.LIĞI(BORNOVA/İZMİR) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- Lastik Çizme — Dadakoğlu Ayakkabı ve Deri Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺162.500 (29.01.2020)
- 2 Kalem 2 Kısım Kadın İskarpin Alımı — Dadakoğlu Ayakkabı ve Deri Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺912.000 (04.02.2022)
- 3 Kalem 3 Kısım Led Projektör Alımı — MAİ Elektronik ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.141.000 (25.05.2022)
- 2 Kısım 7 Kalem Gömlek Alımı — Harmankaya Tekstil Turizm Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.325.000 (07.06.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →