3 (Üç) Kısım 16 (OnAltı) Kalem Bakteriyoloji Laboratuvarı Kimyasal Malzeme ve Cihaz Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf3 (Üç) Kısım 16 (OnAltı) Kalem Bakteriyoloji Laboratuvarı Kimyasal Malzeme ve Cihaz Alımı ihalesi (İKN 2022/669413) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/669413
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Çevre Koruma ve Su Havzaları Daire Başkanlığı
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/669413 · Sonuç tarihi: 01.09.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Çevre Koruma ve Su Havzaları Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 14 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Dizge Analitik ve Biomedikal Cihazlar Elektronik Makina Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺27.890 (1 istekli)
Dizge Analitik ve Biomedikal Cihazlar Elektronik Makina Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kemiteks Kimyevi Maddeler Tic Ltd.Şti — ₺603.900 (1 istekli)
Kemiteks Kimyevi Maddeler Tic Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 (Üç) Kısım 16 (OnAltı) Kalem Bakteriyoloji Laboratuvarı Kimyasal Malzeme ve Cihaz Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Dizge Analitik ve Biomedikal Cihazlar Elektronik Makina Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺27.890; 2. kısım: Kemiteks Kimyevi Maddeler Tic Ltd.Şti, ₺603.900.
Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Çevre Koruma ve Su Havzaları Daire Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- 3 (Üç) Kısım 242 (İkiyüzkırkiki) Kalem Laboratuvar Kimyasalları, Sertifikalı Referans Malzemeleri ve Cihaz Sarf Malzemeleri Alımı — Terralab Laboratuvar Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim.Şirketi., ₺413.765 (19.10.2022)
- Laboratuvar Ölçüm Cihaz ve Malzemeleri Alımı — Kutay Laboratuar Cihazları Ticaret Anonim Şirketi, ₺979.000 (21.03.2022)
- 4 (Dört) Kısım 47 (KırkYedi) Kalem Laboratuvar Cihazları İçin Sarf Malzemeleri Alımı — Redoks Kimyasal Biyolojik Maddeler ve Laboratuvar Cihazları Pazarlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.442.855 (02.09.2022)
- İndüktif Eşleşmiş Plazma Kütle Spektrometresi Cihazı (ICP-MS MS) ve Malzemeleri Alımı — Redoks Kimyasal Biyolojik Maddeler ve Laboratuvar Cihazları Pazarlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺3.272.100 (22.03.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Hırdavat, Elektrik, Medikal Gaz, Kömür, Odun, Motorin, Temizlik, Kırtasiye ve Biyomedikal Tüketim Malzeme Alımı — Denizler Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺27.895, Erzincan (01.12.2025)
- 104 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺27.907, Ankara (06.05.2026)
- 45 Kalem Sterilizasyon Ve Dezenfektan Sarf Malzeme Alımı — Dr Schumacher Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺27.933, Tekirdağ (18.07.2022)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →