3'üncü Or Klığı MEBS Aklığı 1987-EPV-BET-010 Albüm Nolu Binaya Dış Cephe Isı Yalıtımı Yapılması, Çatının Yenilenmesi, Kazan Dairesinin Kapsamlı Onarımı İle Doğal Gaz Dönüşümü
İnşaat / Yapım İşleriİnşaat Emlak Bölge Başkanlığı Erzurum Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları tarafından açılan "3'üncü Or Klığı MEBS Aklığı 1987-EPV-BET-010 Albüm Nolu Binaya Dış Cephe Isı Yalıtımı Yapılması, Çatının Yenilenmesi, Kazan Dairesinin Kapsamlı Onarımı İle Doğal Gaz Dönüşümü" ihalesini Eral İnşaat Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.734.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/146054).
- İhale Kayıt No
- 2020/146054
- Kazanan firma
- Eral İnşaat Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.734.500
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Erzurum
- Sonuç tarihi
- 14.05.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/146054 · Sonuç tarihi: 14.05.2020
İhalenin konusu
1 Adet 1987-EPV-BET-010 Albüm No.lu Binanın Dış Cephe Isı Yalıtımı İle Çatı İmalatı Yapılması, Merkez Kazan Dairesinin Isı Hatlarının Yenilenmesi, Aynı Binada Bulunan Kazan Dairesinin Onarımı Ve Doğal Gaza Dönüşümü İle
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺1.734.500 — İnşaat Emlak Bölge Başkanlığı Erzurum Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 4 ihalede ortalamanın (1.491.762,5 ₺) %16 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Eral İnşaat Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.128.628.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Eral İnşaat Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →