30 Kalem Bilgi İşlem Malzemesi Alımı
30 Kalem Bilgi İşlem Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2022/91501) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/91501
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kütahya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/91501 · Sonuç tarihi: 05.05.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Merih Bilgisayar Elektrik Temizlik Yemekçilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺8.226.796.
- İdare hakkında: Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 23 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Merih Bilgisayar Elektrik Temizlik Yemekçilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺36.700 (2 istekli)
Merih Bilgisayar Elektrik Temizlik Yemekçilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Polarnext Mühendislik Limited Şirketi — ₺143.700 (2 istekli)
Polarnext Mühendislik Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
30 Kalem Bilgi İşlem Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Merih Bilgisayar Elektrik Temizlik Yemekçilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺36.700; 2. kısım: Polarnext Mühendislik Limited Şirketi, ₺143.700.
Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Merkezi Havalandırma Sistemlerine Ait Soğutma Gruplarının Revizyon Bakım Onarım ve Devreye Alınması Hizmeti Alımı — Emka Biyomedikal Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺411.463 (16.11.2021)
- Diyaliz Hasta Taşıma Hizmet Alımı — Hedef Servis Hizmetleri TaĢımacılık Sanayi ve Ticaret Anonim ġirketi, ₺713.300 (17.03.2021)
- 2 Grup Laboratuvar Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺755.280 (08.09.2021)
- 3 Kısım Hizmet Alımı (Manyetik Rezonans, Bilgisayarlı Tomografi ve Radyolojik Raporlama) — Çağan Tıp Hizmetleri ve Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺775.475 (13.05.2022)
Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →