30 Kalem E5000 Lokomotif Kelepçeleri
30 Kalem E5000 Lokomotif Kelepçeleri ihalesi (İKN 2025/2228612) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/2228612
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2228612 · Sonuç tarihi: 16.01.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
LMC Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺1.706.944
LMC Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Hidrovat Hidrolik Bağlantı Elemanları İmalat İthalat İhracat İnşaat Metal Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺778.753
Hidrovat Hidrolik Bağlantı Elemanları İmalat İthalat İhracat İnşaat Metal Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
30 Kalem E5000 Lokomotif Kelepçeleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: LMC Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.706.944; 2. kısım: Hidrovat Hidrolik Bağlantı Elemanları İmalat İthalat İhracat İnşaat Metal Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺778.753.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 25 Kalem E5000 Lokomotif Kauçuk Malzemesi — Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺1.140.400 (14.01.2026)
- 300 Adet Sofaj Fişi (Döküm-İşlenmiş) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.005.000 (02.02.2026)
- 57 Kalem E5000 Muhtelif Lokomotif Boruları — Bekel Beyaz Eşya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.002.040 (05.01.2026)
- 11 Kalem E5000 Lokomotif Ham Malzemesi — GÖRDEMSAN Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.571.834 (06.01.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →