31 (Otuzbir) Kalem Gıda Alımı
Gıda ve İçecek31 (Otuzbir) Kalem Gıda Alımı ihalesi (İKN 2022/269513) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/269513
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/269513 · Sonuç tarihi: 15.06.2022
İhalenin konusu
31 Kalem Gıda Alımı - Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Çağlayan Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.056.240.
- İdare hakkında: Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 36 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Çağlayan Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺532.665 (3 istekli)
Çağlayan Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Faik Karahancı Gıda Sanayi Anonim Şirketi — ₺306.610 (3 istekli)
Faik Karahancı Gıda Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
31 (Otuzbir) Kalem Gıda Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Çağlayan Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺532.665; 2. kısım: Faik Karahancı Gıda Sanayi Anonim Şirketi, ₺306.610.
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- 330 ml Pet Şişe Su — Bademler Toptan Gıda Pazarlama Limited ġirketi, ₺564.900 (10.02.2020)
- Dondurulmuş Gıda — Naz Gıda ve Temizlik Ürün.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺579.464 (15.12.2021)
- 7 (Yedi) Kalem Tavuk Eti — Etpa Gıda Tarım Hayv ve Su Ürün.Paz.San.Tic.Ltd.ġti., ₺433.118 (04.06.2020)
- 8 Kalem Süt ve Süt Ürünleri — Yörükoğlu Süt ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş., ₺641.000 (06.07.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 27 Kalem Muhtelif Kuru Gıda Malzemesi — Seyhanoğulları Gıda Tarım Ürünleri Nakliye İnşaat Turizm Temizlik İşleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺532.653, Rize (22.04.2021)
- Kırklareli E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu 29 Kalem Muhtelif Kuru Gıda Alımı — Erda Gıda Turizm San Tic.Ltd.Şti., ₺532.484, Kırklareli (24.03.2020)
- Baskılı 10 kg Siyah Zeytin Tenekesi — Kontensan Konya Teneke Kutu Ambalaj ve Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺532.350, Bursa (02.06.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →