33 Adet Araç ile Personel Taşıma Hizmeti
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri4'üncü Ana Bkm Fb.Md.lüğü Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları tarafından açılan "33 Adet Araç ile Personel Taşıma Hizmeti" ihalesini Reisler Nakliyat Turizm İnşaat Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi 23.068.155 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 12 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1129876).
- İhale Kayıt No
- 2025/1129876
- Kazanan firma
- Reisler Nakliyat Turizm İnşaat Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺23.068.155
- İstekli sayısı
- 12
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 06.11.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1129876 · Sonuç tarihi: 06.11.2025
İhalenin konusu
Ek-1 Güzergah Çizelgesinde ve Hizmet Takviminde Detayları Belirtildiği Şekilde; 33 Araç ile 01 Ocak 2026 ile 31 Aralık 2026 Tarihleri Arasında Toplam 251 Sefer Personel Taşıma Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 12 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,5 istekli) %118 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Reisler Nakliyat Turizm İnşaat Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺43.011.195.
- İdare hakkında: 4'üncü Ana Bkm Fb.Md.lüğü Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları adına sonuçlanan 9 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.