33 Kalem Muhtelif Lokomotif Malzemesi
33 Kalem Muhtelif Lokomotif Malzemesi ihalesi (İKN 2025/2104293) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/2104293
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2104293 · Sonuç tarihi: 06.01.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: EDA Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺273.840.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
EDA Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺151.200
EDA Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺271.382
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
33 Kalem Muhtelif Lokomotif Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: EDA Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺151.200; 2. kısım: Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺271.382.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 35 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — Wabtec Faiveley Turkey Ulaşım Sistemleri ve Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺109.300 (18.12.2025)
- 12 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺195.660 (24.12.2025)
- 6 Kalem E5000 Lokomotif Kablo Etiketi — KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺52.666 (20.01.2026)
- 51 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi — Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺33.500 (18.12.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →