33 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf33 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2022/177983) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/177983
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Osmaniye
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/177983 · Sonuç tarihi: 27.04.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Neta Medikal Sağlık Araç ve Gereçleri Ltd.Şti., kayıtlarımızda 16 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.283.789.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 83 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 11,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Neta Medikal Sağlık Araç ve Gereçleri Ltd.Şti. — ₺236.000 (2 istekli)
Neta Medikal Sağlık Araç ve Gereçleri Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
MDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺67.772 (4 istekli)
MDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
33 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Neta Medikal Sağlık Araç ve Gereçleri Ltd.Şti., ₺236.000; 2. kısım: MDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺67.772.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 17 Kalem Diş Malzemeleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺166.800 (21.01.2022)
- 26 Kalem Kuru Gıda ve Balık Eti Alımı — Yılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi, ₺163.440 (20.01.2022)
- 139 Kalem Kırtasiye ve Basılı Evrak Alımı — Yel Ofset Matbaacılık Sanayi ve Kağıt Paza.Ltd.Şti., ₺153.615 (04.04.2022)
- 23 Kalem Temizlik ve Mutfak Malzemeleri Alımı — MKM Grupları Sağlık Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺151.875 (19.04.2022)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 2026 Yılı 12 Kalem Tıbbi Cihaz/Demirbaş Malzeme İhalesi — Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺236.000, Ankara (14.05.2026)
- Eczane Birimi İçin 92 Kalem İlaç Alımı — Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺235.995, İstanbul (03.07.2026)
- 169 Kalem Diş Sarf Malzeme Alımı — Çatak Dental Diş ve Teknoloji Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺236.008, Bilecik (30.04.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →