36 Kalem İlaç ve Mama Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf36 Kalem İlaç ve Mama Alımı ihalesi (İKN 2020/181194) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/181194
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Gümüşhane
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/181194 · Sonuç tarihi: 02.06.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ankara Beşer Ecza Deposu Ve İlaç Pazarlama A.Ş., kayıtlarımızda 32 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺14.597.588.
- İdare hakkında: Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 41 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ankara Beşer Ecza Deposu Ve İlaç Pazarlama A.Ş. — ₺2.153
Ankara Beşer Ecza Deposu Ve İlaç Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş. — ₺21.250
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
36 Kalem İlaç ve Mama Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ankara Beşer Ecza Deposu Ve İlaç Pazarlama A.Ş., ₺2.153; 2. kısım: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş., ₺21.250.
Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 194 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺93.503 (20.07.2020)
- 141 Kalem Diş Tıbbi Sarf Malzeme Mal Alımı — Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi, ₺105.678 (10.11.2025)
- Köse Salyazı ve Köse 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Ambulans Garajı Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺658.000 (28.10.2025)
- Kalibrasyon Hizmet Alımı — Biotest Kalibrasyon Laboratuar Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi, ₺808.510 (02.09.2026)
Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Sterilizasyon ve Tıbbi Sarf Malzeme — Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti, ₺2.160, Ankara (28.04.2022)
- 126 Kalem Laboratuvar Tıbbi Malzeme Alımı — Mercan Tıbbi Cihazlar Danışmanlık İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.160, Hatay (14.08.2020)
- GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Geotek Medikal Ve Sağlık Hizmetleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺2.160, İstanbul (24.03.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →