38 Kalem Kıyafet Alımı
Giyim ve Tekstil38 Kalem Kıyafet Alımı ihalesi (İKN 2026/1024155) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1024155
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Karaman
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1024155 · Sonuç tarihi: 27.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi, kayıtlarımızda 19 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺22.162.125.
- İdare hakkında: Karaman İl Sağlık Müdürlüğü Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği adına sonuçlanan 15 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi — ₺483.704 (3 istekli)
Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Düzen Tuhafiye Konfeksiyon İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺1.431.220 (3 istekli)
Düzen Tuhafiye Konfeksiyon İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
38 Kalem Kıyafet Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi, ₺483.704; 2. kısım: Düzen Tuhafiye Konfeksiyon İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.431.220.
Karaman İl Sağlık Müdürlüğü Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği idaresinde benzer ölçekteki işler
- 33 Kalem Laboratuvar ve Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Prodem Medikal Eğitim İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺450.000 (18.08.2026)
- 1 Kısım 8 Kalem Koltuk Sedye vb Döşeme Hizmet Alımı — Özen Döşemecilik Mobilya ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺710.400 (13.08.2026)
- 85 Kalem İlaç ve Serum Alımı — ÖZ-SEL Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi, ₺193.980 (31.08.2026)
- 11 Kısım 16 Kalem Bilgisayar Yedek Parça Alımı — Teknikalpark Kopyalama Baskı Sistemleri Bilgisayar ve Büro Makinaları Kırtasiye Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taşımacılık Limited Şirketi, ₺5.000 (26.08.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- Personel Kıyafeti Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺487.050, Mardin (09.07.2021)
- 3 Kısım Maske, Eldiven ve Dezenfektan — Gazi Kimya Tıp Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺480.000, Ankara (14.06.2021)
- Güvenlik Personeli Kıyafeti — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺488.495, Uşak (21.11.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →