4 Kalem 4 Kısım Hizmet Giyeceği
4 Kalem 4 Kısım Hizmet Giyeceği ihalesi (İKN 2020/239331) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/239331
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/239331 · Sonuç tarihi: 06.07.2020
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Taktik Tekstil Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺6.216.000
Taktik Tekstil Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Genç Taahhüt Giyim Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticareti Limited Şirketi — ₺7.920.000
Genç Taahhüt Giyim Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticareti Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Genç Taahhüt Giyim Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticareti Limited Şirketi — ₺4.215.000
Genç Taahhüt Giyim Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticareti Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
4 Kalem 4 Kısım Hizmet Giyeceği ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Taktik Tekstil Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺6.216.000; 2. kısım: Genç Taahhüt Giyim Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticareti Limited Şirketi, ₺7.920.000; 3. kısım: Genç Taahhüt Giyim Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticareti Limited Şirketi, ₺4.215.000.
JANDARMA TED.MRKZ.K.LIĞI(SOĞANLI/İSTANBUL) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 100000 Adet Gömlek, Kısa Kollu, Kamuflajlı — Afsan Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.775.000 (25.05.2021)
- İç Giyim Seti — Afsan Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.297.500 (20.04.2020)
- 35000 Takım Termal İçlik — TNC Elektronik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi., ₺8.225.000 (05.04.2021)
- 15000 Takım Panço Takımı — Manga Tekstil Konf.Çanta Deri Mam.Sp Malz.San.Ltd.Şti, ₺3.210.000 (20.04.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →