4 Kalem Gıda Maddesi Alımı (Bulgur, Makarna, Buğday Unu, Yemeklik Tuz)
Gıda ve İçecek4 Kalem Gıda Maddesi Alımı (Bulgur, Makarna, Buğday Unu, Yemeklik Tuz) ihalesi (İKN 2022/365393) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/365393
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/365393 · Sonuç tarihi: 09.06.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Başhan Tarımsal Ürün Paz.San.ve Dış Tic.Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺19.938.120.
- İdare hakkında: Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı(Güvercinlik/Ankara) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı adına sonuçlanan 44 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Başhan Tarımsal Ürün Paz.San.ve Dış Tic.Anonim Şirketi — ₺217.000 (2 istekli)
Başhan Tarımsal Ürün Paz.San.ve Dış Tic.Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺47.160 (2 istekli)
3. kısım
Çelik Aslan Tekstil Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺422.560 (2 istekli)
Çelik Aslan Tekstil Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
4 Kalem Gıda Maddesi Alımı (Bulgur, Makarna, Buğday Unu, Yemeklik Tuz) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Başhan Tarımsal Ürün Paz.San.ve Dış Tic.Anonim Şirketi, ₺217.000; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺47.160; 3. kısım: Çelik Aslan Tekstil Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺422.560.
Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı(Güvercinlik/Ankara) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- 3 Kalem Özlük Dosyası Alımı — Yücelplast Saraciye Matbaacılık İnşaat Reklam Bilgisayar Makine Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺236.058 (14.07.2021)
- 8 Kalem Kriminal Parmak İzi Kimyasalları Sarf Malzemesi — Maıntec Marka Endüstriyel Makina ve Teknoloji Sanayi Ticaret Limited ġirketi, ₺196.230 (08.06.2020)
- Ankara İl Jandarma Komutanlığı 3 Kısım (Haymana -Mamak- Sincan/Temelli) İlçe Jandarma Komutanlığı Doğalgaz Dönüşüm Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺189.000 (19.08.2021)
- 12 Kısım Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Hizmet Alımı — Neza Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺153.475 (04.12.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- SÜTLÜ TATLI SATIN ALINACAKTIR — Orka Ev DıĢı Tüketim Maddeleri Gıda ĠnĢaat Sanayi ve Ticaret Anonim ġirketi, ₺216.720, İstanbul (06.02.2020)
- MEYVE SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺216.545, Bolu (27.04.2021)
- Düzce T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu 8 Kalem 2 Kısım Gıda Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺217.950, Düzce (28.12.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →