4 Kalem Tıbbi Gaz Alımı işi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf4 Kalem Tıbbi Gaz Alımı işi ihalesi (İKN 2021/514768) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/514768
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Karabük
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/514768 · Sonuç tarihi: 10.11.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 30 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
US Mühendislik Endüstriyel ve Tıbbi Gazlar Sanayi Sarf Malzemeleri Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti — ₺538.861 (1 istekli)
US Mühendislik Endüstriyel ve Tıbbi Gazlar Sanayi Sarf Malzemeleri Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Linde Gaz Anonim Şti — ₺547.500 (2 istekli)
Linde Gaz Anonim Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
4 Kalem Tıbbi Gaz Alımı işi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: US Mühendislik Endüstriyel ve Tıbbi Gazlar Sanayi Sarf Malzemeleri Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti, ₺538.861; 2. kısım: Linde Gaz Anonim Şti, ₺547.500.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Müdürlüğümüz ve bağlı Birimlerin ihtiyacı 169 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı İşi — Yağız Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺359.639 (25.11.2020)
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesislerinin İhtiyacı 100 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı İşi — MRN Kağıt Ambalaj Kimya Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺115.830 (14.07.2021)
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesislerinin İhtiyacına Binaen 3 Yıl (36 Ay) Süreli Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi — Özkaya İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺4.946.796 (02.12.2021)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Biyomedikal ve Ayniyat Tüketim Depo Malzeme — Trof Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺539.250, Konya (06.08.2026)
- Tonya Ağreliya Atıksu Arıtma Tesisi Revizyonu Kapsamında Laboratuvar Cihazı — Metotlab Bilim Ve Teknolojik Cihazlar Kimya Bilgisayar Gıda İnşaat Tarım Ve Hayvancılık Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺538.400, Trabzon (16.11.2020)
- (12) Kalem Tıbbi Gaz Alımı — Habaş Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi Anonim Şirketi, ₺539.500, Ankara (15.12.2025)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →