4 Kısım Telsiz Yedek Parçası
İletişim ve Telekomünikasyon4 Kısım Telsiz Yedek Parçası ihalesi (İKN 2020/389240) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/389240
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/389240 · Sonuç tarihi: 08.10.2020
İhalenin konusu
Telsiz Yedek Parçası (4 Kısım)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı (Güvercinlik / Ankara) adına sonuçlanan 15 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Bega Savunma Ve Havacılık Ltd Şti — ₺13.500
Bega Savunma Ve Havacılık Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
ACS Teknoloji Sistemleri İmalat İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi — ₺488.819
ACS Teknoloji Sistemleri İmalat İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
4 Kısım Telsiz Yedek Parçası ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Bega Savunma Ve Havacılık Ltd Şti, ₺13.500; 2. kısım: ACS Teknoloji Sistemleri İmalat İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, ₺488.819.
İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Ankara Jandarma Tedarik Merkezi Komutanlığı (Güvercinlik / Ankara) idaresinde benzer ölçekteki işler
- 200 Saat Yedekleme Sistemleri Destek Hizmeti — Promet Bilgi Sistemleri ve Dan.San.Tic.Ltd.Şti., ₺192.000 (21.07.2020)
- 7 Kısım Veri İnceleme, Depolama, Kurtarma ve Parola Kırma Sistemi — EMT Elektronik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺225.830 (30.06.2020)
- 20 Adet Ericsson Sayısal Telefon Santral Sistemleri 2021 Yılı Bakım Ve Onarımı — Dengebir İletişim Telekominikasyon Bi El El Sa.ve Tic.Ltd Şti., ₺235.000 (29.12.2020)
- 15 Adet İş İstasyonu Bilgisayar (Dizüstü) — Prodigi Bilişim Teknolojileri San.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺269.985 (22.09.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İletişim ve Telekomünikasyon
- BİLGİ SİSTEMLERİ VE GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ — Şahinoğlu Bilgisayar İnşaat Kırtasiye San.Ve Tic.Ltd.Ş, ₺12.432, Sakarya (27.10.2020)
- Scada Muhtelif Malzeme — FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺21.478, Kocaeli (10.03.2021)
- TELSİZ YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR — Emka Haberleşme ve Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺23.766, Ankara (21.10.2021)
İletişim ve Telekomünikasyon sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →