403 Kalem Elektrik, Sıhhi Tesisat Ve Hırdavat Malzeme Alımı
İnşaat Malzemeleri403 Kalem Elektrik, Sıhhi Tesisat Ve Hırdavat Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2021/178712) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/178712
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bartın
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/178712 · Sonuç tarihi: 16.06.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Yalova Ünlü Nakliyat Hizmet İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.236.854.
- İdare hakkında: Devlet Hastanesi -Bartın Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 27 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Yalova Ünlü Nakliyat Hizmet İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺149.854 (3 istekli)
Yalova Ünlü Nakliyat Hizmet İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş — ₺293.829 (3 istekli)
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
403 Kalem Elektrik, Sıhhi Tesisat Ve Hırdavat Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Yalova Ünlü Nakliyat Hizmet İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺149.854; 2. kısım: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş, ₺293.829.
Devlet Hastanesi -Bartın Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 264 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Yağız Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺75.400 (28.04.2021)
Devlet Hastanesi -Bartın Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- 3 Kısım 77 Kalem Kayıtlı Binaların Bakım ve Onarımı İçin Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺155.525, Kütahya (13.11.2025)
- İNŞAAT MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺142.655, Kütahya (16.03.2021)
- Atölyelere Muhtelif Türde Makine Ekipman ve Hırdavat Malzemeleri — İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺157.080, Kocaeli (14.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhalekap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →