41 Kalem E5000 Lokomotif Boru Kelepçeleri ve Hortumlar
İnşaat Malzemeleri41 Kalem E5000 Lokomotif Boru Kelepçeleri ve Hortumlar ihalesi (İKN 2026/1234386) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1234386
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1234386 · Sonuç tarihi: 26.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.463.638.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.337.788
Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Alpan Hidrolik Pnomatik ve Makina Parçaları İmalatı Limited Şirketi — ₺29.109
Alpan Hidrolik Pnomatik ve Makina Parçaları İmalatı Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Hidroes Endüstriyel Donanım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺7.596
Hidroes Endüstriyel Donanım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
41 Kalem E5000 Lokomotif Boru Kelepçeleri ve Hortumlar ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.337.788; 2. kısım: Alpan Hidrolik Pnomatik ve Makina Parçaları İmalatı Limited Şirketi, ₺29.109; 3. kısım: Hidroes Endüstriyel Donanım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺7.596.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı 2021 Yılı Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere Muhtelif İnşaat Malzemeleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.338.000, Samsun (05.04.2021)
- Prefabrik Bina Temini Ve Montajı — Kemal Toprak Makina Hırdavat Bilgisayar İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.333.330, İzmir (16.07.2021)
- Yalova İl Sınırları İçerisindeki Köylere Ait İçme Suyu Depolarına Debi Kontrollü Klorlama Sistemi Montajlı Mal Alınması İşi — Amanos Klor Arıtma Sistemleri Danışmanlık Pazarlama Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.333.000, Yalova (25.08.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →