427 Adet Resmi Aracın 2022 Yılı Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Yaptırılması
Finans ve Sigorta HizmetleriMalatya İl Emniyet Müdürlüğü İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından açılan "427 Adet Resmi Aracın 2022 Yılı Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Yaptırılması" ihalesini Koru Sigorta Anonim Şirketi 388.550 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/659959).
- İhale Kayıt No
- 2021/659959
- Kazanan firma
- Koru Sigorta Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺388.550
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Malatya
- Sonuç tarihi
- 10.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/659959 · Sonuç tarihi: 10.12.2021
İhalenin konusu
Malatya Emniyet Müdürlüğü Kuvvesine Kayıtlı 427 (Dörtyüzyirmiyedi) Resmi Aracın 2022 Yılı ( 01/01/2022- 31/12/2022) Bir Yıllık Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Trafik Sigortaların Yapılması İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Finans ve Sigorta Hizmetleri sektöründe ortalamanın (3,3 istekli) %21 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Koru Sigorta Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 10 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.903.332.
- İdare hakkında: Malatya İl Emniyet Müdürlüğü İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Koru Sigorta Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →