44 Kalem İlaç Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf44 Kalem İlaç Alımı ihalesi (İKN 2022/175713) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/175713
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/175713 · Sonuç tarihi: 15.04.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 46 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺38.315.745.
- İdare hakkında: Devlet Hastanesi -Zonguldak Karadeniz Ereğli Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 25 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺34.300 (1 istekli)
Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺69.917 (3 istekli)
Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Medifar Ecza Deposu İlaç San.ve Tic.A.Ş. — ₺12.080 (1 istekli)
Medifar Ecza Deposu İlaç San.ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
44 Kalem İlaç Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺34.300; 2. kısım: Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺69.917; 3. kısım: Medifar Ecza Deposu İlaç San.ve Tic.A.Ş., ₺12.080.
Devlet Hastanesi -Zonguldak Karadeniz Ereğli Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 139 Kalem Kırtasiye, Temizlik, Giyecek Malzemesi İle Avadanlık ve Yedek Parça Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺29.900 (13.05.2022)
- 87 Kalem Biyomedikal Tüketim Malzeme Alımı — Denizler Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺29.752 (14.06.2022)
- Radyoloji Cihazları, Makine Sistemlerinin Periyodik Bakım, Onarım ve Kalibrasyonu İle İlaçlama Hizmet Alımı — Lider Ecem İlaçlama Temizlik ve Ticaret Limited Şirketi, ₺70.800 (08.02.2022)
- Sürekli İşçi ve Güvenlik Personeli İçin Kıyafet ve Ayakkabı Alımı — Aydın Grup İş Elbiseleri Sosyal Hizmetler İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺396.420 (27.06.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 2022 Yılı 33 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı İhalesi — Medset Tıbbi Malzeme İthalat İhracat San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺34.320, İstanbul (04.07.2022)
- 2026 Yılı Biyomedikal Tüketim Malzemeleri Alımı — Ardem Tıbbi Ürünler Medikal İthalat İhracat Turizm Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺34.442, Bursa (05.06.2026)
- 86 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Teknikmed Medikal Laboratuar Ürünleri Tıbbi Cihazlar ve Medikal Malzemeler Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺34.500, Isparta (07.07.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →