45 Kalem Laboratuvar Malzemesi
Ölçüm ve Laboratuvar Cihazları45 Kalem Laboratuvar Malzemesi ihalesi (İKN 2026/1188782) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1188782
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Yozgat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1188782 · Sonuç tarihi: 28.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğü Kenevir Araştırmaları Enstitüsü Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 12 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Pars Analitik Kimya ve Endüstriyel Cihazlar İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺1.038.400 (12 istekli)
Pars Analitik Kimya ve Endüstriyel Cihazlar İthalat İhracat Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Ticaret Taahhüt Limited Şirketi — ₺2.578.389 (12 istekli)
Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Ticaret Taahhüt Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
45 Kalem Laboratuvar Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Pars Analitik Kimya ve Endüstriyel Cihazlar İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺1.038.400; 2. kısım: Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Ticaret Taahhüt Limited Şirketi, ₺2.578.389.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ölçüm ve Laboratuvar Cihazları
- Mekanik Soğuk Su Sayacı Alım İşi — Baylan Ölçü Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺990.000 (11.08.2025)
- Atölye Ekipmanları ve Ölçüm Cihazları Alımı — Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺1.092.772, Isparta (19.08.2026)
- Kontaksız Elektronik Kartlı Ön Ödemeli Su Sayacı Alımı — SAY AR İnşaat Turizm Gıda Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺975.000, Yalova (26.01.2026)
Ölçüm ve Laboratuvar Cihazları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →