46 Kalemde Muhtelif Hat Malzemesi Alımı
46 Kalemde Muhtelif Hat Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2022/422617) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/422617
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/422617 · Sonuç tarihi: 02.09.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Türkiye Elektrik İletim A.Ş Genel Müdürlüğü(TEİAŞ) Merkez adına sonuçlanan 40 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Şa-Ra Enerji İnş.Tic.ve San.A.Ş. — ₺98.625.000 (4 istekli)
Şa-Ra Enerji İnş.Tic.ve San.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺69.002.000 (3 istekli)
3. kısım
Uğur Türkyurt Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺90.696.637 (3 istekli)
Uğur Türkyurt Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
46 Kalemde Muhtelif Hat Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Şa-Ra Enerji İnş.Tic.ve San.A.Ş., ₺98.625.000; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺69.002.000; 3. kısım: Uğur Türkyurt Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺90.696.637.
Türkiye Elektrik İletim A.Ş Genel Müdürlüğü(TEİAŞ) Merkez idaresinde benzer ölçekteki işler
- 36 Ay Süreli 25 Kısım Halinde 3449 Özel Güvenlik Hizmet Alımı — Güçel Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti., ₺36.810.385 (30.03.2021)
- 154-400 kV'lik Enerji İletim Hatlarının Periyodik Kontrol, Bakım- Onarım ve Arızalarının Giderilmesi Hizmeti — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺11.112.480 (23.02.2021)
- 2 İş Kaleminde Toplam 110 Adet 170 kV Ayırıcı ve Yedek Malzemeleri ile 2 İş Kaleminde Toplam 25 Adet 420 kV Ayrıcı ve Yedek Malzemeleri — Gırıshım Power Enerji Savunma Havacılık ve Uzay Otomasyon Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Taahhüt Anonim Şirketi, ₺4.110.547 (03.01.2022)
Türkiye Elektrik İletim A.Ş Genel Müdürlüğü(TEİAŞ) Merkez idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →