47 Kalem İlaç ve Serum Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf47 Kalem İlaç ve Serum Alımı ihalesi (İKN 2022/160844) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/160844
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Aksaray
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/160844 · Sonuç tarihi: 18.04.2022
İhalenin konusu
47 Kalem Tıbbi İlaç ve Serum Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Medifar Ecza Deposu İlaç San.ve Tic.A.Ş., kayıtlarımızda 46 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺15.170.505.
- İdare hakkında: Eğitim ve Araştırma Hastanesi- Aksaray Üniversitesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 9 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Medifar Ecza Deposu İlaç San.ve Tic.A.Ş. — ₺284.000 (1 istekli)
Medifar Ecza Deposu İlaç San.ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi — ₺3.480 (1 istekli)
Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi — ₺75.600 (2 istekli)
Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
47 Kalem İlaç ve Serum Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Medifar Ecza Deposu İlaç San.ve Tic.A.Ş., ₺284.000; 2. kısım: Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺3.480; 3. kısım: Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi, ₺75.600.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi- Aksaray Üniversitesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 27 Kalem Muhtelif Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺17.396 (15.04.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Üniversitemiz Birimlerinin Eğitim ve Araştırma Faaliyetlerinde Kullanılmak Üzere 18 Kısım Halinde Demirbaş Niteliğinde Cihaz ve Sağlık Alanında Çeşitli Sarf Malzeme Alımı — Çoklar Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺284.140, Kütahya (30.06.2026)
- Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi 54 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺283.768, Mardin (13.04.2026)
- İLAÇ SATIN ALINACAKTIR — Tayfuntay Ecza Deposu Hay.Ta.Gı.İnş.Sa.ve Ti.Ltd.Şti, ₺283.557, İstanbul (03.04.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →