5 Grup Cerrahi Alet ve RO Su Arıtma Cihazı Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf5 Grup Cerrahi Alet ve RO Su Arıtma Cihazı Alımı ihalesi (İKN 2022/226656) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/226656
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- İl Sağlık Müdürlüğü
- İl
- Kırşehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/226656 · Sonuç tarihi: 17.05.2022
İhalenin konusu
5 Grup Cerrahi Alet ve R.O. Su Arıtma Cihazı Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Utku Cerrahi Malzemeler Medikal San ve Tic Ltd.Şti., kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺9.563.546.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 14 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Utku Cerrahi Malzemeler Medikal San ve Tic Ltd.Şti. — ₺499.600 (1 istekli)
Utku Cerrahi Malzemeler Medikal San ve Tic Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Fresenıus Medikal Hizmetler Anonim Şirketi — ₺184.000 (1 istekli)
Fresenıus Medikal Hizmetler Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
5 Grup Cerrahi Alet ve RO Su Arıtma Cihazı Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Utku Cerrahi Malzemeler Medikal San ve Tic Ltd.Şti., ₺499.600; 2. kısım: Fresenıus Medikal Hizmetler Anonim Şirketi, ₺184.000.
İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Genel Sarf Malzemesi Alımı — Medikal İş Hast.Lab.Cihaz ve Alet.İth.Taah.Müm.Tic.Ltd.Şti., ₺631.800 (12.02.2021)
- Hepa Filtre Ve Kutularının Değiştirilmesi — Ren Klima Isıtma Elektrik Oto.İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti, ₺180.680 (02.07.2020)
- 38 Kalem Tıbbi Cihaz ve Malzeme — MDD Yatırım Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺154.000 (10.06.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 5 Kalem Laboratuvar Cihazı — Kuzey Teknik Laboratuvar Cihazları İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺499.400, Samsun (26.11.2025)
- 38 Kısım Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı (İl Sağlık Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesisleri) — Dilay Medikal Temizlik İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺499.875, Şırnak (05.02.2026)
- 8 Kalem Tıbbi Malzeme Temini — Corcell Medikal ve Sağlık Ürünleri Pazarlama Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺500.000, İstanbul (21.05.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →