5 Kalem Muhtelif Lokomotif Aküleri
5 Kalem Muhtelif Lokomotif Aküleri ihalesi (İKN 2026/706327) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/706327
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/706327 · Sonuç tarihi: 15.06.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Soten Grup Teknoloji Anonim Şirketi — ₺41.446
Soten Grup Teknoloji Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Aspilsan Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺53.170
Aspilsan Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
5 Kalem Muhtelif Lokomotif Aküleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Soten Grup Teknoloji Anonim Şirketi, ₺41.446; 2. kısım: Aspilsan Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺53.170.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 265 Kalem E5000 Lokomotif Boruları — İsmet Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺36.657 (23.07.2026)
- 10 Adet E5000 Yüksek Gerilim (HV) Kablosu — Ultımate Taşımacılık Ekipmanları Anonim Şirketi, ₺52.900 (10.06.2026)
- 13 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi — Akın Makina Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺25.350 (27.07.2026)
- 58 Kalem Muhtelif Motor Malzemeleri — 4A Elektrik Elektronik Teknoloji Sanayi Anonim Şirketi, ₺58.861 (31.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →