5 Kısım 2588 Kalem Basılı Kitap Alımı
Basım ve Yayın5 Kısım 2588 Kalem Basılı Kitap Alımı ihalesi (İKN 2022/465496) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/465496
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/465496 · Sonuç tarihi: 14.07.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Millî Savunma Üniversitesi Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları adına sonuçlanan 24 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺131.623 (3 istekli)
2. kısım
Palme Yayın Dağıtım Pazarlama İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺250.200 (2 istekli)
Palme Yayın Dağıtım Pazarlama İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
5 Kısım 2588 Kalem Basılı Kitap Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺131.623; 2. kısım: Palme Yayın Dağıtım Pazarlama İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺250.200.
Millî Savunma Üniversitesi Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Muhtelif Toner/Kartuş (Baskı Makinaları, Yazıcılar Ve Fotokopi Makinaları İçin) (27 Kalem) — Bumat Matbaa Makina Malzemeleri Yayıncılık Kağıt Baskı Ve Teknik Servis Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺137.500 (20.05.2020)
- Bina ve Tesislerin Periyodik Bakımı İle Acil Onarımlarına Yönelik Diğer Tüketim Mal ve Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺109.855 (09.06.2021)
- Çevre Emniyeti Kamera Sistemi Modernizasyonu Kamera Malzemesi Alımı — Wooptech Bilişim Teknolojileri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺324.890 (07.10.2021)
- 2 Kısım Kütüphane RFID Güvenlik ve Otomasyon Sistemi — Yordam Bilişim Teknoloji Danışmanlık Eğitim ve Elektronik Sistemleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺521.250 (22.12.2021)
Millî Savunma Üniversitesi Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Basım ve Yayın
- MATBAA BASKI SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺130.450, İstanbul (19.10.2020)
- 80 Kalem Temizlik, Kırtasiye, Mefruşat ve Basılı Matbu Form Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺121.847, Kilis (25.06.2026)
- Katalog, Broşür, Ajanda alım işi — Anıt Matbacılık ĠnĢaat Sanayi ve Ticaret Ltd ġti, ₺144.625, Gaziantep (16.06.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →