5 Kısım Personel Kıyafeti Alımı
Giyim ve Tekstil5 Kısım Personel Kıyafeti Alımı ihalesi (İKN 2022/687587) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/687587
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Edirne
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/687587 · Sonuç tarihi: 02.09.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Aydın Grup İş Elbiseleri Sosyal Hizmetler İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 21 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.704.416.
- İdare hakkında: Devlet Hastanesi -Edirne Sultan 1.Murat Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 10 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Aydın Grup İş Elbiseleri Sosyal Hizmetler İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺707.388 (2 istekli)
Aydın Grup İş Elbiseleri Sosyal Hizmetler İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Oz Bulut Yapı İnşaat Gayrimenkul Turizm Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺967.832 (5 istekli)
Oz Bulut Yapı İnşaat Gayrimenkul Turizm Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
5 Kısım Personel Kıyafeti Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Aydın Grup İş Elbiseleri Sosyal Hizmetler İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺707.388; 2. kısım: Oz Bulut Yapı İnşaat Gayrimenkul Turizm Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺967.832.
Devlet Hastanesi -Edirne Sultan 1.Murat Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Kuru Tip Akü Alımı — CKD Mühendislik İnşaat Elektrik Enerji Üretim Taahhüt Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺816.000 (12.11.2025)
- 6 Kısım Periyodik Bakım ve Onarım İhalesi — Evren Mekanik Isıtma Soğutma Medikal ve İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi, ₺900.000 (12.06.2026)
- Hastane Aydınlatma Otomasyonu Sisteminin Yazılım Programlarının ve Görüntüleme Yazılımı Programının Yenilenmesi ve İşletmeye Alınması İşi — Ege Global Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺500.000 (08.05.2026)
- Kuru Tip Akü Alımı ve Montaj İşi — CKD Mühendislik İnşaat Elektrik Enerji Üretim Taahhüt Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.340.400 (12.01.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi — Tacer Perakende Tekstil Limited Şirketi, ₺710.000, Çanakkale (11.12.2025)
- KORUYUCU GİYİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Aydınlı Hazır Giyim San.Ve Tic.A.Ş., ₺710.170, Kastamonu (09.04.2020)
- Kışlık Kıyafet ve Koruyucu Elbise Alım İşi — Taştan İş Güvenliği Malzemeleri Giyim Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺704.380, Kastamonu (21.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →