51 Kalem Tüp Bebek Ünitesi (UYTE) Malzeme Temini
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf51 Kalem Tüp Bebek Ünitesi (UYTE) Malzeme Temini ihalesi (İKN 2026/627185) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/627185
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/627185 · Sonuç tarihi: 28.07.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: SİS Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺15.858.010.
- İdare hakkında: İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Rektörlüğü/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği adına sonuçlanan 83 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
SİS Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺456.260 (6 istekli)
SİS Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
DBS MED Teknoloji Çözümleri Özel Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺3.313.805 (6 istekli)
DBS MED Teknoloji Çözümleri Özel Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
51 Kalem Tüp Bebek Ünitesi (UYTE) Malzeme Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: SİS Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺456.260; 2. kısım: DBS MED Teknoloji Çözümleri Özel Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺3.313.805.
İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Rektörlüğü/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği idaresinde benzer ölçekteki işler
- 41 Kalem Tıbbi Malzeme Temini — Endothelium Medikal Sağlık Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, ₺405.700 (04.12.2025)
- 1 Kalem Sarf Malzeme Temini — Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi, ₺531.168 (08.12.2025)
- 111 Kalem Mikrobiyoloji Malzeme Temini — Beysu Medikal Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺349.300 (03.02.2026)
- 6 Kalem Tıbbi Malzeme Temini — Denizhan Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺231.000 (22.07.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 12 Kalem Anjiyo KVC Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Ares Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺456.480, Tekirdağ (27.08.2026)
- Biyosidal Ürün — Sis Tarım Halk Sağlığı Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺456.000, Mersin (27.03.2026)
- Veteriner Amaçlı Tıbbi Cihaz Alımı — Hasvet Medikal Yazılım Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺455.750, Kahramanmaraş (15.11.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →