52 Kalem Gıda Malzemesi Alım İhalesi
Gıda ve İçecek52 Kalem Gıda Malzemesi Alım İhalesi ihalesi (İKN 2020/601087) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/601087
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- Konya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/601087 · Sonuç tarihi: 21.01.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Özel Tat Gıda Pazarlama Turizm Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺21.564.210.
- İdare hakkında: Konya Numune Hastanesi Baştabipliği Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 46 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Özel Tat Gıda Pazarlama Turizm Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺488.380
Özel Tat Gıda Pazarlama Turizm Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺87.900
3. kısım
Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺338.838
Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Cem Baykan Gıda Temizlik Yemek Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺16.000
Cem Baykan Gıda Temizlik Yemek Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
52 Kalem Gıda Malzemesi Alım İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Özel Tat Gıda Pazarlama Turizm Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺488.380; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺87.900; 3. kısım: Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺338.838; 4. kısım: Cem Baykan Gıda Temizlik Yemek Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺16.000.
Konya Numune Hastanesi Baştabipliği Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2026 Yılı Hastane Geneli 9 Kısım Periyodik Bakım ve Onarım Hizmeti Alımı — Vakum Teknolojik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺460.000 (24.11.2025)
- 7 Kalem Medikal Gaz Alımı — MSG Medikal Sanayi Gazlar Temizlik Yangın Güvenlik ve Tıbbi Atıklar Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺410.000 (13.10.2025)
- 2026 Yılı Şoförsüz Araç Kiralama Hizmeti — Alba İnovasyon Otomotiv Taşımacılık Turizm Limited Şirketi, ₺588.960 (31.12.2025)
- 9 Kalem Klima Santral Filtre — Safeair Mühendislik Klima Soğutma Filtrasyon Limited Şirketi, ₺382.728 (21.11.2025)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Müdürlüğümüze Bağlı Birimler İçin 2026 Yılı 6 Aylık Gıda (Yaz Dönemi) Alımı — BTM Dayanıklı Tüketim Malları Petrol Ürünleri Gıda Temizlik Hayvancılık Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺488.700, Erzurum (09.07.2026)
- Dumlupınar Üniversitesi SKS Yemekhanesi İçin Endüstriyel Bulaşık Makinesi Alımı — Aras Mutfak Ekipmanları Limited Şirketi, ₺488.000, Kütahya (24.04.2026)
- Fondam Şeker Alımı — Bergama Petek Arı Gıda Tarım Ürünleri Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺488.000, Uşak (06.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →