52 Kalem Muhtelif İş Makinalarına Filtre Yedek Temini
52 Kalem Muhtelif İş Makinalarına Filtre Yedek Temini ihalesi (İKN 2022/35726) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/35726
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/35726 · Sonuç tarihi: 24.02.2022
İhalenin konusu
52 Kalem Muhtelif İş Makinaları Filtre Yedek Temini
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
İlkerler Endüstri Satış ve Pazarlama Anonim Şirketi — ₺57.429
İlkerler Endüstri Satış ve Pazarlama Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Fil Filtre Anonim Şirketi — ₺934.200
Fil Filtre Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
52 Kalem Muhtelif İş Makinalarına Filtre Yedek Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: İlkerler Endüstri Satış ve Pazarlama Anonim Şirketi, ₺57.429; 2. kısım: Fil Filtre Anonim Şirketi, ₺934.200.
ALINACAKTIR TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TKİ) EGE LİNYİTLERİ İŞLETMESİ/SATINALMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 60 Kalem Muhtelif İş Makinası Yedeği Alımı — Gürmak İş Makinaları Taah.Müş.Paz.Tic.ve San.Ltd.Şti., ₺801.769 (07.03.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →