53 Kalem E5000 Lokomotif Kauçuk Malzemeleri
53 Kalem E5000 Lokomotif Kauçuk Malzemeleri ihalesi (İKN 2026/840413) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/840413
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/840413 · Sonuç tarihi: 01.07.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.958.360.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺1.794.060
Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Babacan Endüstri ve Kauçuk Ürünleri İmalatı Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺213.120
Babacan Endüstri ve Kauçuk Ürünleri İmalatı Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
53 Kalem E5000 Lokomotif Kauçuk Malzemeleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺1.794.060; 2. kısım: Babacan Endüstri ve Kauçuk Ürünleri İmalatı Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺213.120.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 1 Adet Elektrikli Forklift (4 Tekerli) — BRN Tedarik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.800.000 (10.08.2026)
- 55 Kalem Muhtelif Boji Malzemeleri (Bağlantı Elemanları, Amörtisör, Kaynaklı Malzemeler) — Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺1.652.000 (01.07.2026)
- 4 Kalem Lokomotif Boji Park Fren Tertibatı (Manuel Park Fren Çözme Terti ve Parkıng Cable, Release) — Endos Elektrik Elektronik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.970.000 (03.08.2026)
- 54 Kalem Muhtelif Hortum — İsmet Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.531.440 (23.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →