55 Kalem Muhtelif Boji Malzemeleri (Bağlantı Elemanları, Amörtisör, Kaynaklı Malzemeler)
55 Kalem Muhtelif Boji Malzemeleri (Bağlantı Elemanları, Amörtisör, Kaynaklı Malzemeler) ihalesi (İKN 2026/790810) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/790810
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/790810 · Sonuç tarihi: 01.07.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.958.360.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺1.652.000
Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Omes Mühendislik Plastik Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺13.120
Omes Mühendislik Plastik Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
55 Kalem Muhtelif Boji Malzemeleri (Bağlantı Elemanları, Amörtisör, Kaynaklı Malzemeler) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺1.652.000; 2. kısım: Omes Mühendislik Plastik Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺13.120.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 54 Kalem Muhtelif Hortum — İsmet Kazcıoğlu Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.531.440 (23.07.2026)
- 1 Adet Elektrikli Forklift (4 Tekerli) — BRN Tedarik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.800.000 (10.08.2026)
- 2 Kalem Üniversal Torna Tezgahı ve Üniversal Yatay Torna Tezgahı — Dinçer Savunma Hırdavat Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.424.000 (10.08.2026)
- 4 Kalem Lokomotif Boji Park Fren Tertibatı (Manuel Park Fren Çözme Terti ve Parkıng Cable, Release) — Endos Elektrik Elektronik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.970.000 (03.08.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →