58 Kalem Muhtelif Motor Malzemeleri
58 Kalem Muhtelif Motor Malzemeleri ihalesi (İKN 2026/1019704) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1019704
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1019704 · Sonuç tarihi: 28.07.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺127.998.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺8.664
Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺119.483
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
4A Elektrik Elektronik Teknoloji Sanayi Anonim Şirketi — ₺58.861
4A Elektrik Elektronik Teknoloji Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
58 Kalem Muhtelif Motor Malzemeleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺8.664; 2. kısım: Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺119.483; 3. kısım: 4A Elektrik Elektronik Teknoloji Sanayi Anonim Şirketi, ₺58.861.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 34 Kalem E5000 Lokomotif Butonları — EPA Ticaret Makina Sanayi ve Turizm İşletmeleri Anonim Şirketi, ₺6.500 (21.08.2026)
- 45 Kalem (Yağ Soğutucusu-Eşanjör, Muhtelif Sensörler ve Bağlantı Elemanları) Muhtelif Motor Malzemeleri — Mentor Lokomotif ve Vagon Parçaları Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺12.480 (10.06.2026)
- 3 Kalem DC-DC Konvertör ve Güç Kaynağı — BRN Tedarik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺19.200 (10.08.2026)
- 14 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi — Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺19.800 (09.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →