6 Kalem Cerrahi Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf6 Kalem Cerrahi Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2025/1077650) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/1077650
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1077650 · Sonuç tarihi: 16.10.2025
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺6.440.000
2. kısım
Orcan Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.950.000
Orcan Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
6 Kalem Cerrahi Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺6.440.000; 2. kısım: Orcan Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.950.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 33 Kısım Tıbbi Sarf Malzeme — Aydoğan Erden Medikal Ticaret Limited Şirketi, ₺6.440.000, Ankara (25.06.2026)
- 2026 Yılı Serum Seti Alımı — Global IVD Sağlık Anonim Şirketi, ₺6.440.000, İzmir (18.06.2026)
- 4 Adet Çekilir Tip Tarla İlaçlama Makinesi Alımı — Akgül Lojistik Tarım Turizm İnşaat Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺6.440.000, Şanlıurfa (07.05.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →