6 Kalem Cihaz Alımı İhalesi
6 Kalem Cihaz Alımı İhalesi ihalesi (İKN 2020/420811) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/420811
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Edirne
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/420811 · Sonuç tarihi: 09.12.2020
İhalenin konusu
6 Kalem Cihaz Alımı Mal Alımı-6 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Medipro İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti., kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.348.470.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 162 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 14,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Medipro İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. — ₺77.500
Medipro İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Okuman Medikal Sistemler Anonim Şirketi — ₺102.000
Okuman Medikal Sistemler Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
6 Kalem Cihaz Alımı İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Medipro İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti., ₺77.500; 2. kısım: Okuman Medikal Sistemler Anonim Şirketi, ₺102.000.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 8 Kısım Periyodik Bakım Ve Onarım Hizmeti Alımı — Emel Elektrik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺45.240 (01.02.2021)
- Kırtasiye Malzemesi Alımı — İN.Adına Gazetecilik Matbaacılık Reklamcılık Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺31.800 (16.05.2022)
- Kuru Gıda,Dondurulmuş Gıda ve Dondurulmuş Balık Alımı — Uygunlar Tahmil Tahliye Taşımacılık Otomotiv İnşaat Ve Malzemeleri Turizm Ticaret Pazarlama Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi., ₺127.103 (23.12.2020)
- 81 Kalem Cerrahi Sütur Alımı — Medset Tıbbi Malzeme İthalat İhracat San.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺21.551 (12.11.2020)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →