6 Kalem Fan Pompa
6 Kalem Fan Pompa ihalesi (İKN 2020/634949) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/634949
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/634949 · Sonuç tarihi: 20.01.2021
İhalenin konusu
6 Kalem - Fan Pompa - Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: EGO Genel Müdürlüğü Araç Bakım Onarım Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 66 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Güney Hidropar Hidrolik Aks.Don.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺352.400
Güney Hidropar Hidrolik Aks.Don.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kıran Bilyacılık Tic ve San.Ltd.Şti. — ₺1.605
Kıran Bilyacılık Tic ve San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
6 Kalem Fan Pompa ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Güney Hidropar Hidrolik Aks.Don.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺352.400; 2. kısım: Kıran Bilyacılık Tic ve San.Ltd.Şti., ₺1.605.
EGO Genel Müdürlüğü Araç Bakım Onarım Dairesi Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- 103 Kalem Motor Birimi Yedek Parça Alımı — Hemsa Otomotiv İş Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺369.950 (19.12.2025)
- 2 Kalem Kaporta Birimi Yedek Parça Alımı — Başkent Oto Koltuk San.Tic.Ltd.Şti., ₺408.750 (22.06.2021)
- 18 Kalem Klima Buji Kısmı Yedek Parça — Özdemir Otomotiv Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺229.838 (10.10.2025)
- 108 Kalem Isuzu Otobüslerinin Yedek Parça — Özar Oto Yedek Parça İnşaat Enerji Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, ₺487.505 (19.11.2025)
EGO Genel Müdürlüğü Araç Bakım Onarım Dairesi Başkanlığı idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →