6 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf6 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2022/738141) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/738141
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Gaziantep
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/738141 · Sonuç tarihi: 07.09.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Mercan Tıbbi Cihazlar Danışmanlık İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 13 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.511.772.
- İdare hakkında: Devlet Hastanesi-Abdulkadir Yüksel Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Mercan Tıbbi Cihazlar Danışmanlık İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺18.580 (2 istekli)
Mercan Tıbbi Cihazlar Danışmanlık İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
SBK Sağlık Medikal Arge Ticaret Limited Şirketi — ₺188.000 (4 istekli)
SBK Sağlık Medikal Arge Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
6 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Mercan Tıbbi Cihazlar Danışmanlık İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺18.580; 2. kısım: SBK Sağlık Medikal Arge Ticaret Limited Şirketi, ₺188.000.
Devlet Hastanesi-Abdulkadir Yüksel Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 26 Kalem Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı — Atatek Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺196.500 (15.06.2022)
- 16 Kalem Klima Filtreleri Alımı — KRC Grup Mühendislik Ticaret Limited Şirketi, ₺399.990 (06.07.2022)
- 29 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Emirplast Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺796.800 (10.08.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- İLAÇ SATIN ALINACAKTIR — Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş., ₺18.588, İzmir (23.09.2022)
- 49 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme — 3A Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺18.590, İstanbul (27.07.2026)
- 35 Kısım 49 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Akademilab Medikal Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, ₺18.560, Adana (21.05.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →