6 Kalem Temilik Malzemesi Alımı
6 Kalem Temilik Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2022/146740) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/146740
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kırşehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/146740 · Sonuç tarihi: 05.05.2022
İhalenin konusu
6 Kalem Temizlik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Hanımağa Medikal Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺439.997.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 126 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Hanımağa Medikal Ürünleri Ticaret Limited Şirketi — ₺174.500 (2 istekli)
Hanımağa Medikal Ürünleri Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Altunbağ Gıda Temizlik Mad.Teks.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺466.250 (4 istekli)
Altunbağ Gıda Temizlik Mad.Teks.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
6 Kalem Temilik Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Hanımağa Medikal Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, ₺174.500; 2. kısım: Altunbağ Gıda Temizlik Mad.Teks.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺466.250.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 33 Kalem Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺183.518 (15.09.2021)
- 3 Kısım Laboratuvar Hizmet Alımı — Erba Diagnostik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺184.689 (05.06.2020)
- 79 Kalem Tıbbi ve Diş Sarf Malzeme — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺149.595 (14.04.2022)
- 131 Kalem İlaç ve Serum — Gül Ecza Deposu Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺108.759 (17.06.2022)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →