6 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf6 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesi (İKN 2021/116093) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/116093
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Balıkesir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/116093 · Sonuç tarihi: 05.05.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 78 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 13,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
B.Braun Avitum Turkey Sanayi Ticaret A.Ş. — ₺465.500 (3 istekli)
B.Braun Avitum Turkey Sanayi Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Trend Radyoloji Medikal ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi — ₺21.900 (1 istekli)
Trend Radyoloji Medikal ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
6 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: B.Braun Avitum Turkey Sanayi Ticaret A.Ş., ₺465.500; 2. kısım: Trend Radyoloji Medikal ve Bilişim Ticaret Limited Şirketi, ₺21.900.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Tehlikeli Atıkların Toplanması, Taşınması, Ara Depolama Ve Bertarafı Hizmeti — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺481.074 (31.01.2022)
- PACS ve RIS Teleradyoloji Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺441.600 (14.06.2021)
- 112 ASHİ'lere Isı Pompası Yapılması İşi — Depar Klima Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺428.000 (23.12.2025)
- 3 Kalem Soğutma Grubu Revizasyonu Hizmet Alımı — Met Klima Mekanik Isıtma Soğutma Havalandırma Sis.San.Ve Tic.Ltd.Şti, ₺410.000 (01.12.2021)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 64 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — SUN Medikal Tıbbi Cihaz İthalat ve Ticaret Limited Şirketi, ₺465.444, Ankara (02.01.2026)
- 88 Kalem Mikrobiyoloji, Patoloji ve Biyokimya Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı — Nazar-Tıp Medikal Reklamcılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺465.600, İzmir (22.04.2026)
- BİYOSİDAL İLAÇ VE CİHAZ SATIN ALINACAKTIR — Ekofan Çevre Sağlığı Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺465.000, Kayseri (29.03.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →