62 Kalem Bilişim Malzemesi Alımı
Yazılım ve Bilgi Sistemleri62 Kalem Bilişim Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2021/227515) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/227515
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bartın
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/227515 · Sonuç tarihi: 18.06.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Polarnext Mühendislik Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺738.560.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Polarnext Mühendislik Limited Şirketi — ₺338.070
Polarnext Mühendislik Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Dört Us Bilişim Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺268.050
Dört Us Bilişim Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
62 Kalem Bilişim Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Polarnext Mühendislik Limited Şirketi, ₺338.070; 2. kısım: Dört Us Bilişim Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺268.050.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yazılım ve Bilgi Sistemleri
- BİLİŞİM EKİPMANLARI SATIN ALINACAKTIR — Emay Kırtasiye İnşaat Nakliye Madencilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺339.000, Mardin (17.03.2021)
- Storage Çekmecesi ve Bilişim Malzemeleri Temini — Alto Teknoloji Bilişim Çözümleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺330.000, Samsun (06.11.2025)
- İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze Bilişim Malzemesi Alımı İşi — 5M Teknoloji Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺349.990, Bitlis (16.12.2025)
Yazılım ve Bilgi Sistemleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →