63 Kalem Kit Temini
63 Kalem Kit Temini ihalesi (İKN 2026/1116709) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1116709
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1116709 · Sonuç tarihi: 27.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Beysu Medikal Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺45.761.071.
- İdare hakkında: İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Rektörlüğü/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği adına sonuçlanan 83 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Beysu Medikal Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺4.000.965 (6 istekli)
Beysu Medikal Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Terra Analiz ve Ölçüm Cihazları Ticaret Anonim Şirketi — ₺165.800 (6 istekli)
Terra Analiz ve Ölçüm Cihazları Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
63 Kalem Kit Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Beysu Medikal Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.000.965; 2. kısım: Terra Analiz ve Ölçüm Cihazları Ticaret Anonim Şirketi, ₺165.800.
İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Rektörlüğü/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği idaresinde benzer ölçekteki işler
- 1 Kalem Tıbbi Malzeme Temini — Er-Doğu Pazarlama Tıbbi Malzeme İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi., ₺3.657.000 (23.03.2026)
- 1 Kalem İnvaziv Damar İçi Akım Ölçüm Probu Temini — Vamet Medikal Sağlık Ürünleri ve Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺3.570.000 (06.11.2025)
- 1 Kalem Anjiyo Cihazı Parçalı Onarım Hizmeti Temini — Foton Sağlık Çözümleri Anonim Şirketi, ₺3.357.000 (10.08.2026)
- 1 Kalem Dökme Motorin Temini — Asırpet Akaryakıt İnşaat ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺4.664.000 (25.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →