64 Kalem Laboratuvar Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf64 Kalem Laboratuvar Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2022/561278) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/561278
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Hatay
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/561278 · Sonuç tarihi: 12.08.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Hatay İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 263 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 15,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺111.000 (1 istekli)
2. kısım
MDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺178.302 (9 istekli)
MDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
64 Kalem Laboratuvar Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺111.000; 2. kısım: MDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺178.302.
Hatay İl Sağlık Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Temizlik Ve Mefruşat Malzemeleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺113.327 (08.04.2021)
- 32 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Metro Diş Deposu Tıbbi Malzemeler İth.Ve İhr.Ltd.Şti, ₺95.680 (21.05.2021)
- PCR Laboratuvarı Malzeme Alımı — EYS Medikal Ve Laboratuvar Projeleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺95.244 (23.06.2021)
- 58 Kalem ADSM Tıbbi Malzeme Alımı — Premıum Diş Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺93.817 (18.03.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 2026 Yılı Anestezi Kliniği 19 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Binaş Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺111.140, Ankara (05.02.2026)
- 37 Kısım 44 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme — Radon Tıbbi Malzemeler İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺111.175, Kayseri (08.07.2026)
- 104 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemesi Alımı — Analiz Biomedical Kimya Ecza Deposu Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺111.185, Mersin (13.05.2022)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →