7 Kalem 2525 Ton Yem Hammadde ve Yem Katkı Maddesi Alımı
Gıda ve İçecek7 Kalem 2525 Ton Yem Hammadde ve Yem Katkı Maddesi Alımı ihalesi (İKN 2026/978542) 5 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/978542
- Kısım sayısı
- 5
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/978542 · Sonuç tarihi: 01.07.2026
İhalenin konusu
2.525 Ton 7 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Özmirioglu Pamuk Yağ Küspe Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺152.340.100.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar