7 Kalem Biyomedikal Malzeme Alım İhalesi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf7 Kalem Biyomedikal Malzeme Alım İhalesi ihalesi (İKN 2021/573956) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/573956
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Konya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/573956 · Sonuç tarihi: 15.12.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Yapılcan Sağlık Gereçleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 47 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺60.342.897.
- İdare hakkında: Konya Numune Hastanesi Baştabipliği Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 79 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Yapılcan Sağlık Gereçleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi — ₺93.000 (1 istekli)
Yapılcan Sağlık Gereçleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Dezmed Sağlık Temizlik Medikal Geri Dönüşüm İnşaat ve Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺92.000 (4 istekli)
Dezmed Sağlık Temizlik Medikal Geri Dönüşüm İnşaat ve Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
7 Kalem Biyomedikal Malzeme Alım İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Yapılcan Sağlık Gereçleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi, ₺93.000; 2. kısım: Dezmed Sağlık Temizlik Medikal Geri Dönüşüm İnşaat ve Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺92.000.
Konya Numune Hastanesi Baştabipliği Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Biyomedikal Cihazlarının Periyodik Bakım ve Onarım Hizmet Alımı — Oruba Medikal Teknoloji ARGE İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺81.914 (18.12.2025)
- 3 Kalem PCR Laboratuvarı Sarf Malzeme Alımı — Labtıp Medikal İnşaat Gıda Temizlik San.Ve Tic.Ltd.Ş, ₺118.720 (08.01.2021)
- 19 Kalem Biyomedikal Malzeme Alımı — Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi, ₺54.816 (18.12.2025)
- 11 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı — Yapılcan Sağlık Gereçleri Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi, ₺38.100 (14.04.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 2026 Mali Yılı Biyomedikal Depo Birimi İhtiyacı 18 Kalem Malzeme Alımı — Norm Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺93.000, İstanbul (20.04.2026)
- BİYOMEDİKAL MALZEME SATIN ALINACAKTIR — Norm Medikal San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺92.970, İstanbul (14.02.2020)
- Tıbbi Sarf Malzeme Alımı İşi 32 Kısım — MDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺92.954, Kilis (18.04.2022)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →