7 Kalem Can Salı Malzemeleri
7 Kalem Can Salı Malzemeleri ihalesi (İKN 2020/616624) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/616624
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kocaeli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/616624 · Sonuç tarihi: 06.01.2021
İhalenin konusu
7 Kalem Can Salı Malzemeleri Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İlkseb Makina Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺276.285.
- İdare hakkında: Dz.İk.Mrk.K.lığı Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları adına sonuçlanan 53 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
İlkseb Makina Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺135.645
İlkseb Makina Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Güner Makina İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺798.971
Güner Makina İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
7 Kalem Can Salı Malzemeleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: İlkseb Makina Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺135.645; 2. kısım: Güner Makina İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺798.971.
Dz.İk.Mrk.K.lığı Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 11 Kısım 17 Kalem Kışlık Sebze ve Meyve — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺64.560 (12.10.2021)
- 12 Kısım 20 Kalem Yazlık Sebze ve Meyve — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺53.380 (07.04.2021)
- Otomatik Acil Aydınlatma Feneri — Waterprof Denizcilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺273.000 (30.12.2020)
- Yumurta — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺403.900 (11.05.2021)
Dz.İk.Mrk.K.lığı Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →