7 Kalem Kırmızı Et ve 5 Kalem Beyaz Et
7 Kalem Kırmızı Et ve 5 Kalem Beyaz Et ihalesi (İKN 2021/5113) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/5113
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/5113 · Sonuç tarihi: 26.02.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 9 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Anksan Besicilik Gıda Tarım Ürünleri Taşımacılık İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺457.770
Anksan Besicilik Gıda Tarım Ürünleri Taşımacılık İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Global Tavukçuluk Gıda Sanayi Ve Tic Ltd.Şti — ₺79.680
Global Tavukçuluk Gıda Sanayi Ve Tic Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
7 Kalem Kırmızı Et ve 5 Kalem Beyaz Et ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Anksan Besicilik Gıda Tarım Ürünleri Taşımacılık İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺457.770; 2. kısım: Global Tavukçuluk Gıda Sanayi Ve Tic Ltd.Şti, ₺79.680.
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Microsoft Premier Destek Paketi — Nex Teknoloji Anonim Şirketi, ₺321.000 (27.05.2021)
- 9 Kalem Süt Ürünleri — YÖR-PA Gıda ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi, ₺663.850 (20.07.2026)
- 17 Ay Süreli Sürücüsüz 1 Adet 7+1 ve Üzeri Kapasiteli (VİP) Minibüs Hizmeti Alımı — BGR Filo Teknoloji Bilişim Reklam Danışmanlık İnşaat Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.337.560 (31.07.2026)
- 6 Kalem Kırmızı Et ve 5 Kalem Tavuk Eti — Muset Besicilik Gıda Tarım Ürünleri Taşımacılık İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺4.179.000 (22.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →